Homer

pes
04/2014
27.09. 2022
55cm; 29kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Homer sa našiel na ulici Bukovecká v Košiciach. Prišiel k nám v zúboženom stave a bolo zrejmé, že sa o neho nikto zodpovedne nestaral. Zahnisané pravé oko, na spodnom viečku hnisavý útvar. Novotvar na pravej zadnej labke. Veľké opotrebenie zubov a aj chýbajúce zúbky. Všetko sme dôkladne preliečili, útvar z labky sa chirurgicky odstránil a zaslal na rozbor. Homer je teraz pripravený nájsť si svoj pravý a vysnívaný domov.

Homer je perfektný pes! Perfektný milujúci pes! Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. Veľmi si užíva pozornosť ľudí. Veľmi rád sa hraje s hračkami, loptičkami a pod.

Má rozumnú, pokojnú povahu. Aktívny je tak akurát. Homer je veľký papkáčik a za jedlom sa ide zblázniť, zapredá všetko za kúsok pamlsku.

S Homerkom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. Oddychovať bude pri Vás ako člen rodiny, pretože to je to, po čom najviac túži.

So psami vychádza tak zvláštne. Šteká na nich, striehne, ale vyslovene neútočí. S fenkami vychádza pekne. K mačkám nie je vhodný. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Homer si hľadá milujúcu rodinku, s ktorou spozná, čo znamená mať domov. Ideálny domov pre Homerka je domček s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: