Homer

pes
04/2014
27.09. 2022
55cm; 29kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Homer sa našiel na ulici Bukovecká v Košiciach. Prišiel k nám v zúboženom stave a bolo zrejmé, že sa o neho nikto zodpovedne nestaral. Zahnisané pravé oko, na spodnom viečku hnisavý útvar. Novotvar na pravej zadnej labke. Veľké opotrebenie zubov a aj chýbajúce zúbky. Všetko sme dôkladne preliečili, útvar z labky sa chirurgicky odstránil a zaslal na rozbor. Homer je teraz pripravený nájsť si svoj pravý a vysnívaný domov.

Homer je perfektný pes! Perfektný milujúci pes! Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. Veľmi si užíva pozornosť ľudí. Veľmi rád sa hraje s hračkami, loptičkami a pod.

Má rozumnú, pokojnú povahu. Aktívny je tak akurát. Homer je veľký papkáčik a za jedlom sa ide zblázniť, zapredá všetko za kúsok pamlsku. S Homerkom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. Oddychovať bude pri Vás ako člen rodiny, pretože to je to, po čom najviac túži.

So psami a fenkami vychádza, ale preferuje pokojných psíkov, ktoré po nom neskáču a “neotravujú” ho. K mačkám nie je vhodný. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Homer si hľadá milujúcu rodinku, s ktorou spozná, čo znamená mať domov. Ideálny domov pre Homerka je domček s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie