Artuš

pes
04/2013
31.03.2021
kríženec jazvečíka
30cm; 10,2kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre malého jazvečíka, ktorý sa našiel medzi Budimírom a Družstevnou pri Hornáde. Bez čipu či iného označenia. Pán, ktorý ho našiel, sa snažil nájsť majiteľa, kontaktoval aj poľovnícke združenia, žiaľ majiteľ sa nenašiel.
Jazvečík u nás dostal meno Artuš. Artuš je milý a priateľský psík, vďačný za pohladenie a pozornosť. Je to malé zlatíčko a všetci si ho rýchlo obľúbia. Je to typický jazvečík, takže venčí sa s ňufákom pri zemi. So psami a fenkami pekne vychádza. Domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s prístupom dnu. Má lovecké sklony, takže nový domov musí byť bez mačiek, hydiny a iných malých zvieratiek.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov! Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF