Kora

sučka
08/2020
01.02. 2022
kríženec
50cm; 26,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kora sa našla na ulici Bosáková v Košiciach. Pravdepodobne dlhodobo žila pod mostom. Kora po príchode ku nám bola vystrašená a plachá. Pomaličky si zvykla a citlivým prístupom je teraz úplne iný psík.

Kora je veľké zlatíčko, milá a jemná fenočka. Stále je trošku plachšia, ale to je následok jej predchádzajúceho života. Bojí sa prudkých pohybov, ale NIKDY sa neprejavila agresívne. Ľudí má rada aj cudzích, veľmi si užíva pozornosť a nevie sa nabažiť hladkania.

Vo výbehu si veselo behá, rada aportuje. Mimo výbehu je neistá, ale na vodítko si už zvykla, ale stále je mnoho vecí, ktorých sa ešte bojí. Kora má aktívnu povahu, ale vie aj pekne odpočívať a hlavne ak má v blízkosti človeka. Kora vychádza so psami, fenky si vyberá.

Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky. Kore hľadáme milú, trpezlivú a láskavú rodinku. Rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas pre psíka. Domov si hľadá ideálne do domu s prístupom dnu. Zvykne si aj v byte.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie