Zirkon

pes
01/2022
24.07. 2023
54cm; 24,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Zirkona a Zafiru nám doniesla mestská polícia z Luníka IX, Košice.

Zirkon je mladý, aktívny a hravý psík. Od prvej chvíle bol úplne v pohode a hneď si na všetko zvykol. Je priateľský a s každým je hneď veľký kamarát. Veľmi si užíva pozornosť ľudí a škrabkanie. Má rád hračky a aportovanie. Je to vyrovnaný, priateľský psík s dobrou povahou a aktívny primerane k veku. Zirkon bude skvelý parťák na výletoch, ale aj ako spoločník na oddych pri svojom páničkovi.
Psov – samcov neznesie (zatiaľ) a s fenkami vychádza bez problémov. Hygienické návyky treba doladiť, ale dospelý psík sa im rýchlo naučí. Dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Zirkon si hľadá nový domov ideálne domček s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou. Je vhodný pre aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Vhodný aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie