Hant

pes
01/2019
31.01. 2022
kríženec
47cm; 18,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc s plachým psíkom, ktorý sa dlho túlal a podarilo sa ho odchytiť. Hant k nám prišiel ustráchaný, bojazlivý ale nie agresívny. Potreboval len čas si zvyknúť a zistiť, kde je.

Hant si u nás pekne zvykol a je z neho veselý psík, ktorý čaká na svoj vysnívaný domov. Spočiatku je mierne plachší, ale stačí trošku trpezlivosti, lásky a jemného prístupu a Hant si Vás obľúbi a nepohne sa od Vás. Keď si už na človeka zvykne, veľmi sa teší, vrtí chvostíkom a prosí o pozornosť. Môže sa zľaknúť výrazných zvukov, trúbenia a pod. Je to všetko však len o zvyku.
Hant je zlatíčko a stojí za všetku snahu. Hant má veľmi rád pamlsky, hladkanie a škrabkanie, vyhrievanie na slniečku v pohodlnom peliešku.
Má pokojnú, tak akurát aktívnu povahu. Bude sa tešiť výletom v prírode, ale aj oddychu pri svojej rodinke.
Hantík je skromný psík – ku šťastiu mu stačí kopec lásky a plné bruško.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, ak by v domove bola vyrovnaná fenočka určite sa poteší.
Vo vnútri sa správa slušne, veci neničí a má 100% hygienické návyky. Manipulácia je bezproblémová.

Hant si hľadá milú, trpezlivú rodinku alebo jednotlivca, ktorí ho budú brať ako člena rodiny. Domov si hľadá do bytu alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie