Hant

pes
01/2019
31.01. 2022
kríženec
47cm; 18,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc s plachým psíkom, ktorý sa túlal a podarilo sa ho odchytiť. Hant k nám prišiel ustráchaný, bojazlivý ale nie agresívny. Potreboval len čas si zvyknúť a zistiť, kde je.

Hant si u nás pekne zvykol a je z neho veselý psík, ktorý čaká na svoj vysnívaný domov. Spočiatku je mierne plachší, ale stačí trošku trpezlivosti, lásky a jemného prístupu a Hant si Vás obľúbi a nepohne sa od Vás. Keď si už na človeka zvykne, veľmi sa teší, vrtí chvostíkom a prosí o pozornosť. Hant je zlatíčko a stojí za všetku snahu.

Prospela by mu lepšia socializácia, výcvik a správne vedenie. Zľakne sa výrazných zvukov, trúbenia a pod. Je to všetko však len o zvyku.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, avšak jedlo si pred inými psami stráži. Vo vnútri sa správa slušne, veci neničí a má 100% hygienické návyky. Manipulácia je bezproblémová.

Hant si hľadá milú, trpezlivú rodinku alebo jednotlivca, ktorí ho budú brať ako člena rodiny. Domov si hľadá do bytu alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie