Gaston

pes
06/2020
15.09.2021
kríženec
53cm; 28,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Gaston sa našiel ako sa túla ulicami na sídlisku Furča, Košice. Pravdepodobne pochádza zo “záhradkárskej oblasti” pod Furčou – Moňov potok.

Gaston je veľký fešák a dobrý psík. Svojím výzorom vzbudzuje rešpekt, ale jeho povaha je priateľská a milá. Je to aktívny, mladý psík, ktorý zo všetkého najviac potrebuje ľudskú pozornosť a akúkoľvek aktivitu, kde sa vyšantí a vybehá. Nevie obsedieť na mieste a stále by sa len hral a mojkal. V lete miluje vodu.

Je vhodný pre aktívnych a zodpovedných ľudí, pre ktorých to bude člen rodiny a nie módny doplnok na zvyšovanie ega. Gaston dostal šancu na nový život a my urobíme všetko pre to, aby sa mal už len dobre. So psami a fenkami vychádza výborne. Má hygienické návyky.

Gaston si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. NIE JE VHODNÝ NA CELOROČNY POBYT VON, ani do pivnice, garáže a pod.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF