Forest

pes
02/2021
22.12. 2023
kríženec
43cm; 17,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Forest sa našiel na ulici Slanecká v Košiciach.
Prišiel ku nám veľmi vystrašený a chýbala mu akákoľvek socializácia. Zo strachu kusal na všetky strany, pri akomkoľvek náznaku dotyku bol extrémne vystrašený. Trvalo veľmi dlho pokiaľ sme si našli spoločnú cestu a teraz je to už oveľa lepšie.
Tak ako sme v úvode napísali Forest k nám prišiel plachý a nesocializovaný – nezvyknutý na ľudský dotyk, obojok a úplne základne veci.
Forest je ešte stále k novým ľuďom spočiatku plachý a trošku pri nich stuhne a čaká, ale už žiadny náznak strachovej agresivity! Trpezlivosť a láskavý prístup je to čo potrebuje a potom sa z neho stane fantastický psík!
Forest potrebuje skúseného, trpezlivého majiteľa, ktorý vie ako správne reagovať, ako postupovať a spolu nájdu správnu cestu.
Keď pominie strach a neistota Forest sa zmení na úžasného, milujucého a verného psíka. Je to zlatíčko, ktoré sa chce maznať a splní Vám všetko čo budete chcieť.
Forest má inak perfektnú povahu. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Keď je čas na oddych, bude pokojne ležať, keď je čas na pohyb pôjde s Vami aj na koniec sveta.
So psami a fenkami je absolútne nekonfliktný a má skôr submisívnu povahu, ale aj rád sa s nimi pohrá, hlavne s fenočkami. Určite by bolo veľké plus ak by v domove mal Forest vyrovnaného psieho kamaráta.
Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia pri človeku na ktorého už je zvyknutý je bezproblémová.
Forest nie je typ psíka, ktorý ku Vám pribehne a začne po Vás skákať a tešiť sa, ale ako sa hovorí “Trpezlivosť ruže prináša” tak v tomto prípade Vám prinesie verného a milujúceho štvornohého priateľa.
Forest si hľadá domov bez malých detí, pokojnú domácnosť s milujúcim majiteľom, ktorý pre neho bude mať dostatok času.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie