Apollo

pes
06/2018
13.06. 2020
x kríženec
48cm; 15,7kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

!PSÍK PRIVIAZANÝ V LESE – ODSÚDENÝ NA SMRŤ! Ďalší bezcharakterný čin ľudí spáchaný na nevinnom zvierati!

“Odopol ma doma z reťaze a išli sme do lesa. Bol som konečne rád, že idem na prechádzku s mojim pánom. Vrtím chvostíkom, ňuchám si nové pachy a tento deň považujem za výnimočný. Konečne som na prechádzke. Cupkám si za ním a prajem si aby som také prechádzky zažil každý deň. Zrazu reťaz na ktorej som bol doma na dvore pripnutý dáva okolo stromu…pozerám a nechápem. Pripol ma a odchádza…stále je ďalej a ďalej.
Ja štekám, kňučím chcem ísť za ním. Odišiel… Určite sa po mňa vráti. Tak ako moje srdce patrí môjmu pánovi tak určite aj časť jeho srdca patrí mne.”
NEVRÁTIL SA!

Pred tým ako začneme obviňovať bezcharakterného majiteľa, zamyslime sa…

  • Kde končia šteniatka z inzerátov “DARUJEM DO DOBRÝCH RÚK”?
  • Kde končia šteniatka od suseda, ktorému nevadí, že jeho fenka rodí dvakrát do roka – veď to je v súlade s prírodou.
  • Kde končia šteniatka, ktoré rodina – vnúčikovia darovali svojim starým rodičom a tí sa o nich nedokázali postarať?
    KDE? KDE SÚ A AKO SA MAJÚ???

“URČITE TO BUDE PES Z OSADY” – najväčšie percento psov z osady sú PSY VYHODENÉ DO OSADY!

KOHO TERAZ OBVINÍME?  – Áno, človek ktorý tam psíka priviazal mal niekoľko možností aby sa takto nezachoval. ALE takýto človek NEMAL MAŤ VÔBEC PSA!

Pravidelne sa stáva, že útulky sú obviňované z výsluchov záujemcov o adopciu. Uvedieme jeden prípad keď sme dvom mladým ľuďom nedali útulkáča…napísali – okrem iných negatív na celý náš útulok – “pozerali na nás ako na tyranov”. A viete čo? O pár rokov sa riešil prípad kde fakt tento párik týral svojho psa!

Predstavujeme Vám zachráneného psíka, dostal meno Apollo. Pamätáte minulotýždňovú piatkovú búrku? ON JU PREŽIL V LESE PRIVIAZANÝ O STROM! Našiel sa medzi obcou Turňa nad Bodvou a Hájom. Apollo je približne 2 ročný psík, je milý a priateľský. Všetkému a každému sa teší, zlatíčko.

ĎAKUJEME pani, ktorá ho našla a jej priateľom, ktorí ho k nám priniesli. AK POZNÁTE PSÍKA, prosím zavolajte nám a dajte nám informácie.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č. 0907441447.

Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE