Zorka

sučka
08/2016
kríženec
52cm; 21,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od majiteľa, že sa na neho susedia sťažujú, pretože má veľa psov na pozemku. Pán sám veľa nemal a aj pre neho bolo ťažké sa dobre postarať o psíkov. Postupne sme do útulku zobrali 6 psíkov a troch sme dali veterinárne ošetriť, vykastrovať a pánovi sa vrátili. Zorka je jedna zo šiestich psíkov, ktoré k nám prišli do útulku.
Zorka žila na pozemku bez základnej socializácie, je to dobručký psík, len ju treba všetko naučiť. Je milá, aktívna fenočka, ktorá potrebuje čas, aby si zvykla na nových ľudí, na nové prostredie. Keď si zvykne, je zlatíčko a veľmi priateľská fenočka, ktorá Vás bude oddane milovať. Žiaľ, vodítko nepoznala a bojí sa ho.
Zo strachu nie je agresívna. Hračky, loptičky ju veľmi nezaujímajú, skôr vyhľadáva ľudský kontakt u ľudí, ktorých už pozná. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Zorke hľadáme láskavú, trpezlivú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF