Dafné

sučka
07.05.2021
kríženec
nie
nie
nie
nie
nie

Popis

REŤAZE, KÁBLE, ŠNÚRKY, ŠPAGÁTY – ZAREZANÉ DO TELA

Dňa 26.05. k nám do útulku prišiel pán s fenočkou, ktorú si všimol z auta ako behá po ceste a ťahá za sebou reťaz. Hodinu sa ju snažil odchytiť a naštastie to nevzdal. VEĽKÁ VĎAKA ZA JEHO SNAHU!

Fenočke sme dali meno Dafné a bolo by krásne, keby toto bol celý jej príbeh. Žiaľ…

Dafné mala reťaz ÚPLNE ZAREZANÚ DO KRKU, NIE LEN REŤAZ, ALE AJ KARABINKU!
Na veterinárnej klinike jej reťaz vybrali a musí podstúpiť operáciu rany, ktorá jej ostala. Nechceme si ani predstaviť, koľko bolesti musela prežiť, deň čo deň sa jej reťaz zarezávala hlbšie a hlbšie. Napísali sme to veľmi stroho, ale jediné, čo by sme mohli dopísať, sú nadávky na človeka čo to dopustil!

Dafné je už zdravá a pripravená nájsť si svoj milujúci domov. Napriek tomu, čo prežila, ľudí miluje. Plnými dúškami si užíva škrabkanie a mojkanie. Je perfektná! Dafné je aktívna, hravá a za pamlsky urobí aj piruetu. Trošku ju treba usmerniť, pretože sa vie veľmi rozšantiť a určite jej prospeje aj základná výchova. So psami vychádza, fenky si vyberá. Dafné je pes do voza aj do koča. Hygienické návyky má.
Dafné hľadáme domov do bytu, alebo do domu s uplným prístupom dnu. Potrebuje mať svoju rodinku/pána pri sebe.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF