Darcy

sučka
07/2020
07.05.2021
kríženec
54cm; 23,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Darcy a Doroty sme zachránili z nevhodných podmienok v mestskej časti Krásna v Košiciach. Darcy je slon v porceláne, malé šteniatko vo veľkom tele. Darcy je energetická, hravá a stále by sa chcela hrať. Skáče, behá ako duracelka. S ľuďmi absolútne nemá problém, bez rozdielu. Ak sa jej človek v pokoji venuje tak aj Darcy sa upokojí.
So psami a fenkami vychádza, má submisívnu povahu. O loptičku a hračky sa nebije, radšej ju prenechá inému. Darcy je ako šteniatko, a preto si vyžaduje základnu vychovu a správne usmernenie. Hľadáme jej aktívnu rodinku, ktorá preferuje pohyb pred leňošením. Ideálny domov je domček s úplným prístupom dnu, pri dostatku pohybu bude spokojná aj v byte.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF