Dragon

pes
04/2016
24.04. 2022
kríženec
38cm; 8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dragon sa našiel dňa 24.04. 2022 na ulici Alexandra Dubčeka, Košice – Krásna. Dragon bol spočiatku dosť plachý a nedôverčivý, ale po pár dňoch s láskavým prístupom sa z neho stal priateľský a prítulný psík, ktorý urobí za pamlsky čokoľvek.

Dragon je hravý, aktívny psík a milovník loptičiek a akýchkoľvek hračiek. Rýchlo si zvykol na obojok a vodítko – je to šikovníček. Bude perfektný parťák na výletoch, šantení, ale aj pri oddychovaní. Psov si vyberá a s fenkami je kamarát. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.

Je vhodný k mladým aktívnym ľudom, ktorí mu budú venovať dostatok času a zamestnávať jeho hlavičku. Vhodný do bytu, alebo do domu s prístupom dnu. Pri domčeku musí byť dobré a vysoké oplotenie, pretože Dragon je dobrý horolezec a výmyselník.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie