Elza

sučka
07/2020
09.04. 2022
kríženec
45cm; 16,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Elzu nám priniesli z Ludvíkovho dvora, Košice. Elza je milá, priateľská a bezproblémová fenočka. Ľuďom sa teší a aj keď sa trošku bojí, tak vrtí chvostíkom. Zoznámenie s ňou chvíľočku trvá, ale stačí chutný pamslok, trošku trpezlivosti a bude kamarátka a vie sa aj rozšantiť a mojkanie si veľmi užíva.

Elza je veľmi veselá, hravá a maznavá. Aktívna je tak akurát a prispôsobí sa – ak je čas na výlet, bude nadšená a pripravená, ak treba oddychovať, spokojne si bude ležkať v peliešku.

So psami a fenkami vychádza pekne, keď má náladu aj sa s nimi pohrá, ale ich spoločnosť nevyhľadáva. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky. Elzička si hľadá milú, zodpovednú a láskavú rodinku. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF