Fabio

pes
11/2018
23.03. 2022
kríženec
57cm; 18,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fabio k nám prišiel od pôvodných majiteľov, ktorí jeho aktívnu povahu nezvládali a nemali čas sa mu venovať. Fabio je hyperaktívny psík, ktorý miluje ľudskú pozornosť a všetkých ľudí, čo stretne. Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou. Určite bude skvelý parťák pri akejkoľvek fyzickej aktivite.

Ľudí má rád bez rozdielu, ale k menším deťom ho neodporúčame, pretože od radosti skáče, a tak by mohol dieťaťu ublížiť, ale agresívny nie je! Fabiovi by určite prospel výcvik, základná poslušnosť. Psov a fenky si vyberá podľa sympatií. Manipulácia je bezproblémová.

Fabio si hľadá aktívnu rodinu alebo jednotlivca. Parťáka do života a na spoločne strávené chvíle. Potrebuje aktívneho pánička. Domov si hľadá ideálne ku domčeku, ale zvykne si aj na byt ak bude mať dostatok pohybu.

POZOR – nezáleží, akú veľkú záhradu alebo dvor pri dome máte – Fabio potrebuje pohyb!

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie