Fabio

pes
11/2018
23.03. 2022
kríženec
57cm; 18,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fabio k nám prišiel od pôvodných majiteľov, ktorí jeho aktívnu povahu nezvládali a nemali čas sa mu venovať.

Fabio je typickým predstaviteľom svojho (skoro)plemena. Je inteligentný, tvrdohlavý a priateľský. Ľudí má rád bez rozdielu a má milú, hravú povahu.
Fabio miluje ľudskú pozornosť!
Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou.
Určite bude skvelý parťák pri akejkoľvek fyzickej aktivite.
Psov a fenky si vyberá podľa sympatií.
Manipulácia je bezproblémová.
Fabio má energie na rozdávanie a hľadá si aktívnu rodinu, ktorá má skúsenosti so severskými plemenami, alebo má vôľu a snahu naučiť sa všetko o ich povahe a potrebách.
Mať doma huskyho je sice pekné, ale aj náročné.

Ideálny domov pre Fabia je rodinný dom s prístupom dnu, kvalitnou búdou a s dobre zabezpečeným plotom, pretože je všeobecne známe, že kam sa severan chce dostať, tam sa aj dostane 🙂

VAŠA SKÚSENOSŤ S FABIOM:
1. “Fabio je velmi přátelský pejsek, který má hodně energie. Na začátku procházky potáhne, ale postupem času se zklidní a po 3 hodinách cesty ve sněhu vedle vás půjde jako beránek. Na pejsky vrčí, takže je potřeba ho od nich držet dál. Co mě velmi mile překvapilo, byla cesta autem. Rád kouká z okna a nemá žádné problémy například se zvracením. Na cestě zpátky si dokonce v kufru lehnul. Jakmile ze sebe dostane přebytečnou energii nemá problém se s vámi pomazlit. Má svoji hlavu a pokud si něco umane, těžko ho přesvědčíte o opaku. Fabio by byl velmi spokojený v rodině s barákem a zahradou s každodenními procházkami. Jeho krásné zelené oči není těžké si zamilovat a může se vám stát, že ho po cestě někdo vychválí, jako se to stalo právě nám.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďakujeme. ❤️

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie