Marry

sučka
10/2023
12.11. 2023
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličkú Marry a jej troch súrodencov nám priniesla mestská polícia z ulice Moskovská trieda v Košiciach. Šteniatka prišli špinavé, zablšené a veľmi hladné.

Marry je milé a rozkošné šteniatko. Drobunké šteniatko, ktoré musí viackrát do dňa papať, veľa spinkať a chodiť na kratučké venčenie von. Je aktívna primerane veku. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Hygienické návyky ešte nemá.

Keď Marry vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malinké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Marry hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VEĽKOSŤ: 26cm; 5,1kg – 12/2023
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 18kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďakujeme. ❤️

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno