Orion

áno
áno
áno
áno
áno
49cm; 22kg
kríženec stafforda
08.10.2017
10/2014
pes
6099

Popis

Oriona nám hlásili z obce Haniska a Ludvikového dvora. Behal a hľadal svojho pána, ktorý ho tam pravdepodobne vyhodil. Prišlo chladné počasie a Orion bol kosť a koža. Chytiť sa nedal, utiekol hneď, ako sa k nemu niekto priblížil. Tak sme každú noc nastavili odchytovú klietku a čakali. Prešlo pár dni a stále nič. Nakoniec prišiel deň, keď k nám Orion prišiel sám, priamo do útulku. Mal snahu ešte utiecť, ale túto šancu sme využili a konečne ho chytili.

Orion je veľký fešák a dobrý psík. Svojim výzorom vzbudzuje rešpekt, ale jeho povaha je priateľská a milá. Rád sa mazná a nasleduje svojho človeka, sleduje, čo robí a vychutnáva si spoločné chvíle. Veľmi rád sa šalí a hrá. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Ak je čas na výlet alebo prechádzku, tak sa veľmi teší, ak je čas na oddych, spokojne leží v peliešku. S Orionom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.

So psami a fenkami nevychádza. Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky a dnu sa správa slušne, neničí. Manipulácia je bezproblémová.
Orionovi hľadáme nový domov do bytu alebo do domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF