Pascal

pes
02/2022
07.08. 2023
47cm; 14,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Pascal sa našiel na ulici Rampová v Košiciach.

Pascal je mladý psík, plný energie, taký vrtichvostík s temperamentnou povahou. Má priateľskú povahu a s každým je hneď kamarát. Rád šantí, aportuje a užíva si škrabkanie a mojkanie. Na prechádzkach spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý pripravený užiť si deň.
Pascal bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to mladý psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte. Doporučujeme cvičák, ako pri každom psíkovi, je to prospešné ako pre psíka, tak pre jeho majiteľa.
So psami a fenkami zatiaľ v priamom kontakte nebol. Čoskoro doplníme presné informácie. Zatiaľ so psami, s ktorými sa stretol, tak na nich vrčal a výstražne zo strachu štekal, ale je to skôr kvôli tomu, že nevie, ako sa má zoznamovať či hrať, takže predpokladáme, že to časom pôjde.
Manipulácia je bezproblémová, ale pri veterinárnych úkonoch je (zatiaľ) potrebný náhubok. Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne.

Pascal je vhodný pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie