Woody

pes
04/2020
05.11.2020
x kríženec
41cm; 10,2kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostala sa k nám prosba o pomoc pre psíka na ulici neďaleko osady. Prišlo k nám malé, vychudnuté a ubolené psíčatko. Mladučký psík dostal meno Woody. Woody je obrovské zlatíčko, ktoré zažilo veľmi zlé veci. Šteniatko, ktoré sa malo hrať, trpelo…
Woody absolvoval veterinárnu prehliadku a jeho telo nám rozpovedalo jeho príbeh. Na tele má mnoho kusancov, staršie aj novšie, je bolestivý v oblasti bruška, má zapálené očká a starú väčšiu ranu za uškom. Najhorší bol veľký opuch na krku plný hnisu. Woodymu sa robil odber krvi, sono, RTG a ďalšie vyšetrenia, v jeho stave to bolo potrebné. Woody dostal kvapky do očiek, ATB a lieky proti bolesti
Woody si zažil veľa zlého, ale záchranou dostal šancu na nový život! Woody už dobral ATB a opuch sa vstrebal, očká sa doliečili. Woodyho je v poriadku a veľmi by mu pomohla dočasná opatera, taká kde je šanca na trvalý domov.

Woody je absolútne zlatíčko, jemná a citlivá dušička. Je oddaný a milujúci. Ľudí má rád, ale tým, že je to citlivý psík, potrebuje pokojný a láskavý prístup. Bojí sa prudkých pohybov, kriku – agresívny nie je! Len je to maličký bojko po tom čo si zažil. Hygienické návyky má na 90%. So psami a fenkami vychádza pekne, bez konfliktov.
Woodymu hľadáme pokojný, láskavy a zodpovedný domov. Domov mu hľadáme do bytu alebo do domu s úplným prístupom dovnútra.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0917312749. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme