Zara

sučka
05/2022
17.05. 2024
kríženec
57cm; 25kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Zaru prichýlil pán, ktorý ju našiel neďaleko osady v obci Jasov. Zara neskôr porodila 11 šteniatok, ale vraj na druhý deň boli živé len 3. Jedno šteniatko pán daroval a my sme prevzali so Zarou aj jej dve šteniatka Zoe a Ziwu.
Zara dostala novú šancu na život a patrične si ju užíva!
Zara je úžasná a bezproblémová fenočka s energiou na rozdávanie. Je stále dobre naladená a pripravená prežiť deň naplno. Je veľmi veselá až sa čudujeme, že jej chvostík neodletí.
Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu, zoznámenie s ňou netrvá ani sekundu a rozdáva pusinky na všetky strany.
Má veľmi hravú a veselú povahu, ktorou každému zlepší deň. Za pamlsok Vám splní každé želanie, aspoň sa o to bude veľmi snažiť. Je šikovná a učenlivá.
Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať.
Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov, rada sa s nimi hrá. Zara nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení a manipulácia je bezproblémová.
Zara bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Zara si hľadá, milú a aktívnu rodinku, ktorá ju bude brať ako člena rodiny a bude mať dostatok času sa jej venovať. Je vhodná pre prvopsíčkarov a k deťom.
Zara hľadáme domov ideálne ku domčeku a ideálne s prístupom dnu, s kvalitnou zateplenou búdkou a kvalitným oplotením.Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie