Asta

sučka
05/2022
26.07. 2023
48cm; 14,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Astora a Astu k nám jedno ráno postupne doniesli ľudia, ktorí ich našli pobehovať v obci Seňa. Najprv prišla Asta a o pár hodín Astor. Obaja boli čipovaní, takže sme sa kontaktovali na uvedené telefónne číslo v čipe. Prišiel k nám manželský pár, od ktorého sme sa dozvedeli, že kúpili dom, kde ostali po bývalom majiteľovi aj Astor a Asta. Keďže okolo domu nie je oplotenie, tak psíky utekajú a oni budú radi, ak ostanú u nás a nájdeme im nový domov.

Asta je milá, priateľská fenočka, taký vrtichvostík s úžasnou povahou. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Rada sa hrá s hračkami, rada šantí a naháňa sa. Asta je typická mladá fenočka s povahou ako šteniatko. Má stále dobrú náladu a je pripravená Vás kdekoľvek sprevádzať. Bude skvelá parťáčka na výletoch a určite je vhodná aj na psie športy. Má rada aportovanie a akúkoľvek pohybovú aktivitu.
So psami a fenkami vychádza bez problémov. Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová.

Asta hľadá domov ideálne k domčeku s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou, pri dostatočnom pohybu bude spokojná aj v byte. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Vhodná k deťom, aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie