Axel – rezervovaný

pes
03/2021
11.08.2021
kríženec
45cm; 12,4kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Axel sa našiel v ranných hodinách na čerpacej stanici Shell pri obci Kechnec. Axel mal veľké šťastie, že si ho všimol pán, ktorému nebol ľahostajný a odchytil ho. Pán s Axelom čakal niekoľko hodín v aute, dokým mu nájde pomoc. Ďakujeme! Axel sa našiel s obojkom, bez čipu.

Axel je priateľský, rozumný a milý psíček. Odrastené šteniatko ktoré sa chce hrať, mojkať a učiť sa novým veciam. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Fešáčik Axel bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Je to mladučký psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte.

Axel si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF