Axel

pes
09/2020
05.09. 2023
kríženec
54cm; 25,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Axel k nám prišiel z pôvodného domova a teraz potrebuje násť svoj pravý, láskavý a zodpovedný domov.

Je to mladý, aktívny psík, ktorý v sebe nezaprie severské plemeno, veľmi rád si pokecá a podudre (v dobrom slova zmysle), ak sa mu niečo nepáči.
Je inteligentný, tvrdohlavý a priateľský. Ľudí má rád bez rozdielu a užíva si ľudskú pozornosť. Bude skvelý parťák na turistiku a výlety.
Má rád naťahovanie s uzlami a bude stále pripravený na akúkoľvek aktivitu akú spolu vymyslíte.
Po dni plnom aktivít si bude spokojne odpočívať vo svojom peliešku v blízkosti svojej rodinky.
Axel je PERFEKTNÝ PSÍK, ktorý potrebuje lásku svojej rodiny a veľa aktivity.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, ak by v domove bola vyrovnaná fenočka určite sa poteší.
Manipulácia je bezproblémová.

Axel si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Axel bude perfektný rodinný pes a parťák do života.

Nový domov si hľadá ideálne do domčeka s kvalitnou zateplenou búdkou a s prístupom dnu, ale bez problémov si zvykne aj na byt.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.