Blacky

pes
07/2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Malé šteniatko Blacky sa našlo v lese neďaleko Košíc. Blecky je v dočasnej opatere, odkiaľ nám o ňom napísali:

“Blacky je veselé šteniatko, ktoré miluje psie dobroty a učenie sa. Na druhej strane je to veľmi pokojný psík, nechá zo sebou manipulovať, nevadí mu, keď ho vezme niekto na ruky, on si to skôr užíva. Veľmi sa hodí aj do rodiny s deťmi. Za týždeň sa naučil sadnúť si a poprosiť.
Hygienické návyky ešte cvičíme, občas mu to doma ujde.

S ostatnými psíkmi nemá problém, mačičky ho zaujímajú. Ako každé šteňa, aj on si užíva naháňačky so psíkmi a rád sa zahryzne do mnohých vecí, na to treba dávať pozor. V dome je však, zatiaľ bezproblémový, nič závažne nezničil, stačí mu veľa hračiek. Na obojok si zvykol bez problémov, na vôdzke neťahá.

Miluje výlety a jazda v aute mu nerobí problém, rád sedí na rukách a pri tom spí. Zamilujete sa do jeho “psích oči”, dlhých uší či hebkej srsti. Zúbky mu momentálne vypadávajú, má okolo 4 mesiacov.Je to však veľmi príjemný, prítulný a milý spoločník, ktorého si určite zamiluje každý, kto má rád psiu spoločnosť.”

Blacky si hľadá milú a láskavú rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 33cm; 8kg – 22.11.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF