Branko

42
pes
06/2018
20.01. 2020
x kríženec
37cm; 10kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 29.01. 2020 sme prevzali z odchytovej služby Košice psíka, ktorý sa našiel na Teplárenskej ulici v Košiciach. Psík u nás dostal meno Branko. Branko je trošku oriešok s tvrdohlavou hlavičkou. V novom prostredí s novými ľuďmi potrebuje čas na zoznámenie, pretože spočiatku je nedôverčivý a prilišná manipulácia sa mu nepáči a dá to patrične najavo. Treba mu hneď určiť hranice a byť dôsledný.

Branko je vhodný len pre skúsenejšieho človeka, ktorý už vie adekvátne reagovať a zvoliť správny prístup. Akonáhle si na človeka zvykne, je to bezproblémový pes a zlatíčko. Svojich ľudí má rád, dôveruje im aj pri manipulácií. K menším deťom ho neodporúčame, skôr väčšie deti, ktoré už vedia ako pristupovať k psíkovi. Branko má hygienické návyky a dnu sa správa slušne, nedemoluje. S fenkami vychádza bez problémov, menších psov – samcov rešpektuje, ale pri väčších psoch je provokatér a snaži sa vyvolať konflikt.

Branko je milovník lovu hlodavcov a kopania dier. Brankovi hľadáme skúseného majiteľa, aktívneho a trpezlivého. Všetku snahu Vám Branko tisíckrát vráti. Domov mu hľadáme do bytu alebo domu s prístupom dnu. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF