Cézar

pes
03/2011
05.03. 2020
kríženec
51cm; 31,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Cézar a jeho psia kamarátka Dena patrili pani, ktorá žila v biednych podmienkach v lese. Mali ťažký život, ale pani sa snažila ako vedela aby sa mali v rámci možností dobre. Pani však začala mať vážne zdravotné problémy a vybavila si ubytovanie v zariadení kde psíkov už so sebou zobrať nesmela.
Keď k nám Cézar prišiel bol k cudzím ľuďom nedôverčivý a len tak k sebe niekoho nepustil. Časom sa však VEĽMI zmenil a je z neho úplne iný psík.
Cézar je najvďačnejší psík na svete!
Cézar je milý, oddaný starší psík, ktorý si hneď každého obľúbi a všetci si hneď obľúbia jeho pre jeho pokojnú a láskavú povahu. Privíta
Vás s vrtiacim chvostíkom.
Cézarik je veľký maznák a najradšej by sa nechal škrabkať a hladkať celý deň. Ľudskú spoločnosť si neskutočne užíva! Cézar je aportér telom a dušou, loptičku Vám pekne donesie spať, no nepohrdne ani inou hračkou, najviac sa mu páčia tie pískacie.
Je to nenáročný psík, ktorému stačí pohodlný peliešok, chutné papanie a láskavý prístup.
Veľmi rád má prechádzky, na vodítku chodí ako pán pes a aj keď je starší určite ešte zvládne nenáročnú turistiku, energia do života mu rozhodne nechýba. Práve naopak!
Je to dokonalý parťák do voza aj do koča.
So psíkmi a fenkami vychádza bez problémov.
Hygienické návyky má, vo vnútri sa správa slušne a veci neničí. Manipulácia je bezproblémová, ale pri veterinárnych vyšetreniach odporúčame nasadiť mu košík.
Cézarikovi hľadáme domov kde ho budú ľúbiť a rozmaznávať.
Kvôli vyššiemu veku hľadáme domov ideálne domček s prístupom dnu a s kvalitnou zateplenou búdkou.
V PRÍPADE CÉZARA PONÚKAME FORMU DOŽIVOTNEJ DOČASNEJ OPATERY.
VY MU DÁTE DOMOV, LÁSKU A STAROSTLIVOSŤ A MY ZABEZPEČÍME VŠETKO ČO CÉZAR BUDE POTREBOVAŤ.
ZABEZPEČÍME KRMIVO, VETERINÁRNU LIEČBU, LIEKY A VŠETKO POTREBNÉ.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie