Cézar

pes
03/2011
05.03. 2020
x kríženec
51cm; 24kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Cézar a jeho psia kamarátka Dena patrili pani, ktorá žila v biednych podmienkach v lese. Mali ťažký život, ale pani sa snažila, ako vedela, aby sa mali v rámci možností dobre. Pani však začala mať vážne zdravotné problémy a vybavila si ubytovanie v zariadení, kde psíkov už so sebou zobrať nesmela.

Cézar k nám prišiel a bol k cudzím ľuďom nedôverčivý a len tak k sebe niekoho nepustil. Časom sa však zmenil a je z neho priateľský psík. V prípade záujmu preferujeme, alebo odporúčame, spočiatku návštevy v útulku na zoznámenie. Keď si na človeka zvykne, tak je to zlatíčko, maznáčik prvej triedy a všetku snahu, ktorú musíte vynaložiť na zoznámenie s ním Vám tisícnásobne vráti.

Manipulácia pri veterinárnych úkonov je stále problematickejšia. Čo sa týka česania a pod., reaguje dobre. Cézar má veľmi rád loptičky a čím viac, tým lepšie. Je stále aktívny a veľmi rád sa šantí, alebo aportuje.

Cézar si fenky a psov vyberá. Najlepšie mu je s kamarátkou Denou. Cézarik je vhodný len pre skúsených ľudí. Prosíme, dajte Cézarovi šancu na nový život.
Cézar si hľadá nový domov pri domčeku so zateplenou búdkou.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie