Chip

pes
01/2022
31.12. 2023
kríženec
46cm; 20,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Psík, ktorému sme dali meno Chip sa našiel v blízkosti Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie – Komenského 68 v Košiciach.
Po príchode bol veľmi unavený a zapáchajúci, mal po sebe čierne asi olejové fľaky. Chip je pán pohoďák. Milý a priateľský psík, ktorý má rád ľudí a hneď je s každým kamarát. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa.
Veľmi rád papá, preto ho treba trochu strážiť aby spapal iba svoju misku. Ak je čas na výlet, alebo inú aktivitu tak sa teší ak je čas na oddych spokojne leží v peliešku.
Je to vďačný a dobrý psík, ktorý si určite zaslúži pravý domov a bude Váš najlepší kamarát. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. S Chipom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.
S fenkami a psami vychádza bez problémov, občas sa s nimi aj rád pohrá. Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Chip si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie