Connor

pes
01/2021
14.04. 2022
kríženec
65cm; 30,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Connor sa našiel v záhradkárskej oblasti v obci Kokšov – Bakša. Došiel vychudnutý, mal zapálené uší, kožné problémy na chrbte a hlien.

Connor je milý, priateľský a veľmi prítulný psík. Ľudí má rád bez rozdielu, hneď je s každým kamarát. Connor sa veľmi rád šalí, má rád uzle a aportovanie. Je to aktívny psík a bude skvelý parťák na turistiku a výlety.

So psami a fenkami vychádza dobre, keď vidí psíka, hneď k nemu chce ísť sa s ním hrať. Manipulácia je bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Connor je vhodný pre aktívnu rodinu, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas pre psíka. Potrebuje pohyb, pozornosť a lásku. Domov mu hľadáme ideálne do domčeka s prístupom dnu a s kvalitnou zateplenou búdkou. Pri dostatočnom pohybe si zvykne aj na byt.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF