Darwin

pes
09/2020
09/2020
kríženec
približne 23kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Z rodinných dôvodov musíme hľadať nový domov nášmu exútulkáčikovi Bradovi – teraz Darwin, ktorý bol adoptovaný v roku 2020. Darwin ťažko zvládal malé dieťa v rodine.
Darwin je mladý, aktívny a niekedy trošku citlivý psík. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. Ak je však veľa nových ľudí pokope, alebo nové prostredie a situácie môže byť trošku neistý, vtedy potrebuje len trošku času, piškotiek a Darwin bude v pohode. Trpezlivosť a láskavý prístup je to čo potrebuje a potom sa z neho stane fantastický psík!
Darwin potrebuje skúsenejšieho, trpezlivého majiteľa, ktorý vie ako správne reagovať, ako postupovať a spolu nájdu správnu cestu.
Darwin je úžasný, milujúci a verný psík. Zlatíčko, ktoré sa chce maznať a splní Vám všetko čo budete chcieť.
Darwin má inak perfektnú povahu. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Keď je čas na oddych, bude pokojne ležať, keď je čas na pohyb pôjde s Vami aj na koniec sveta. Je hravý a rád sa so svojim človekom pohrá, vyblázni a užije si mojkanie. Ovláda základne povely a na vodítku chodí pekne.
Taktiež má rád aportovanie, vodu, hračky a veľmi rád sa šáli so svojimi psími kamarátmi.
So psami a fenkami je absolútne nekonfliktný a má všetkých veľmi rád. Určite by bolo veľké plus ak by v domove mal Darwin vyrovnaného psieho kamaráta.
Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne. Manipulácia pri človeku na ktorého už je zvyknutý je bezproblémová.
Z RODINY NÁM O DARWINOVI NAPÍSALI:
“Darwin je akčný pes plný energie. Miluje ľudí, no s deťmi mu to veľmi nehrá.
Aportovať loptičku by vedel aj celý deň a behať po vonku tiež. Miluje sa hrať so svojimi hračkami, ale aj s hocičím čo je po ruke, neustále potrebuje niečo robiť.
Darwin je naučený základným hygienickým návykom, pekne sa pýta von vždy keď treba.
Keďže má veľa energie potrebuje ju náležite vonku vybiť. Nestačí mu prejsť sa “kolo bloku”.
Darwin je naučený na bývanie v byte no dom s výbehom by si prial určite viac. Cestovanie v aute mu nerobí žiaden problém, rád sa vozí na nové miesta. Má za sebou základný výcvik, povely sadni, ľahni, ostaň, ku mne, ovláda.
S inými psami sa znáša dobre. Rád spapá hocičo, no primárne papá granule. Miluje však aj všetkú zeleninu a ovocie.”
Darwin si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný ku skúsenejším ľuďom, ktorí ho budú správne viesť a socializovať a pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.
Nie je vhodný k menším deťom!

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďakujeme. ❤️

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie