Dávid

pes
02/2016
12.05. 2022
kríženec
46cm; 16,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dávidko je dobráčik a veľmi vďačný psík. Ľudí má veľmi rád a na 110% si užíva ich pozornosť. Ľudia ho bez problémov v útulku venčia a majú ho radi. Najradšej sa necháva hladkať, mojkať a aj sám si príde pýtať pohladenie. Je to zlatíčko! Ideálny parťák na výlety v prírode a aj pri oddychu.

So psami a fenkami vychádza nekonfliktne. Dávid má hygienické návyky, dnu sa správa slušne.

Čo sa týka manipulácie to zatiaľ nie je úplne jednoduché, ale určite lepšie, ako keď k nám prišiel, takže sa to zlepšuje. Dávid hneď odhalí, keď máme zámer s ním niečo robiť a dá sa do obrannej pozície. Dávid je vhodný pre aktívnych a skúsených ľudí. Nie je vhodný k malým deťom a ani pre prvopsíčkarov.

Dávidko si hľadá milú a láskavú rodinku, ktorá sa mu bude venovať a brať ako člena rodiny. Ideálny domov pre Dávidka je domček s prístupom dnu, ale samozrejme zvykne si aj na byt.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie