Waldy

pes
12/2021
13.05. 2023
kríženec
58cm; 36kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Waldyho nám do útulku priniesli nálezcovia, ktorí ho našli v obci Nižná Hutka kde sa už dlhšiu dobu túlal.

Mal kliešte, blchy a veľa tržných rán po tele, ledva stál na nohách, bol slabý, unavený. Samozrejme čip nemal.

Waldy bol spočiatku ustráchaný, bojazlivý, ale nikdy nie agresívny! Pomaličky si zvykal na prostredie v útulku a na jeho chod.

Waldy BOL zlomená dušička, ktorá potrebovala len čas, správne vedenie a lásku.

Waldy je úžasný a charizmatický psík, ktorý každý deň urobil pokrok, niečo nové sa naučil a TERAZ JE Z NEHO ÚPLNE INÝ PSÍK AKO KEĎ K NÁM PRIŠIEL.

Waldy je úžasný, mladý a hlavne veľmi aktívny psík.

K ľudom je úžasný, je to obrovský maznák. Waldy je s každým kamarát už na prvý pohľad a hneď Vás privíta s vrtiacim chvostíkom.

Waldy je aktívny psík, miluje pohyb a musí byť všade kde sa niečo deje. Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní s páničkom. Energie má na rozdávanie, celý deň sa hrá so psími kamarátmi, alebo s hračkami. Je skvelý aportér.

Hneď po láske k ľuďom je jeho veľká láska jedlo. (táto informácia môže byť nepravdivá a láska k jedlu je pravdepodobne u Waldyho na 1.mieste 😀)

Je veľmi učenlivý a za pamlsok urobí čokoľvek, takže tréning s Waldym je zábava.

Na vodítku zo začiatku môže ťahať, pretože chce byť hneď všade a všetko vidieť, ale neskôr sa upokojí a chodí pekne. Je to obľúbenec na venčení v útulku a zatiaľ na neho sťažnosti neboli, práve naopak.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá a naháňa. Určite by ho v domove potešilo ak by tam mal psieho kamaráta.

Manipulácia je bezproblémová a pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.

Waldy si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Waldy bude perfektný rodinný pes!

Domov si hľadá ideálne do domčeka s úplným prístupom dnu, ale pri dostatočnej aktivite bude spokojný aj v byte.

Waldy je vhodný aj pre zodpovedných prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie