Duke

pes
10/2019
02.10. 2021
kríženec
60cm; 25kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Duke sa našiel na ulici Čiernomorská, Košice – Nad Jazerom. Duke je mladý a aktívny psík. Je to veľký milovník – ľudí, hračiek, škrabkania, hladkania a hlavne pohybu. Je to dvadsaťkilová duracelka nabitá na 100%. Rád sa šalí s ľuďmi, s hračkami, alebo si niečo nájde a vymyslí. Ak niekto hľadá veselého, aktívneho psíka práveho ste ho našli.

Duke je veľmi šikovný a múdry, určite ho bude baviť aj výcvik, ktorý mu prospeje. Na vodítku ťahá. Psov si vyberá, fenky má väčšinou rád. Duke sa dnu správa slušne a pri pravidelných vychádzkach má hygienické návyky. Veci neničí, občas padne za obeť hračka. Manipulácia je bezproblémová.

Duke si hľadá aktívnu, zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: