Enzo

pes
02/2021
01.10. 2021
kríženec
45cm; 12,7kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Mladý Enzo sa našiel, ako sa túlal na ulici Pokroku, Košice. Enzo je odrastené šteniatko a takú má aj povahu. Je aktívny, veselý a hravý. Niekedy síce má prejav dominancie, ale to je otázka správnej výchovy a socializácie, ktoré mu v živote chýbali. Určite jemu aj novým majiteľom prospeje absolvovať cvičák, kde sa naučia novým veciam a viac sa spoznajú. Je to mladučký psík, takže bude presne taký, ako si ho vychováte.

Enzo je hneď s každým kamarát, netreba mu žiadne špeciálne zoznamovanie, stačí, keď sa mu prihovoríte, a už máte nového kamaráta. Enzo je aktívny psík, rád behá-lieta, hrabe, okusuje paličky, trhá plyšáky – jednoducho mladé aktívne psíča. Vychádza so psami aj s fenkami, veľmi rád sa s nimi hraje. Má hygienické návyky.

Enzovi hľadáme aktívnu rodinku, alebo jednotlivca, ktorí budú mať dostatok času sa mu venovať a tráviť spoločné chvíle. Enzo si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF