Enzo

pes
02/2021
01.10. 2021
kríženec
45cm; 12,7kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Mladý Enzo sa našiel ako sa túlal na ulici Pokroku, Košice. Enzo je odrastené šteniatko a takú má aj povahu. Je aktívny, veselý a hravý. Niekedy má síce prejav dominancie, ale to je otázka správnej výchovy a socializácie, ktoré mu v živote chýbali. Určite mu spolu s novým majiteľom prospeje absolvovať výcvik, kde sa spolu naučia novým veciam a viac sa spoznajú. Je to mladučký psík, takže bude presne taký, ako si ho vychováte.

Enzo potrebuje trošku času, aby si zvykol na nového človeka, ale po pár minútach si uvedomí, že mu nechcete zle, a stane sa z neho veľký mojkoš a mazel. Enzo je aktívny psík, rád behá-lieta, hrabe, okusuje paličky, trhá plyšáky – jednoducho mladé aktívne psíča. Enzo má rád vodu a kúpanie sa v bazéniku a hračky všetkého druhu, najradšej je, ak sú pískajúce. Vychádza so psami aj s fenkami, veľmi rád sa s nimi hraje, bez parťáka na naháňanie a šantenie by bol veľmi smutný.

Enzo sa trošku bojí prudších pohybov a nových situácií, ale nie je to niečo, čo by trocha milých a vrúcnych slov a pohladkanie nespravili. Preto ho neodporúčame ku malým deťom, skôr ku starším deťom, ktoré budú rešpektovať Enzov strach v týchto chvíľach. Má hygienické návyky a vo vnútri sa správa slušne.

Enzovi hľadáme skúsenú aktívnu rodinku alebo jednotlivca, ktorí budú mať dostatok času sa mu venovať a tráviť spolu spoločné chvíle. Najlepšie by bolo, ak by mal Enzo v novom domove psieho kamaráta na spoločné šantenie a hranie. Enzo si hľadá nový domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie