Karol

pes
05/2020
22.05. 2022
kríženec
47cm: 24kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Karol sa našiel dňa 22.05. 2022 na ulici Ľudová 13 v Košiciach. Karol k nám prišiel vychudnutý a nedôverčivý. Láskou, trpezlivosťou a pamlskami sa z neho stal super psík.

Karol má veľmi rád ľudí, ale potrebuje trošku času, až bude úplný kamarát, no potom je to 200% zlatíčko. Za plotom je veľký strážca a ohlási všetko, čo sa pohne, no pred plotom už sa plne venuje prechádzke a všetko mu je ukradnuté. Má pokojnú, tak akurát aktívnu povahu. Bude sa tešiť výletom v prírode, ale aj oddychu pri svojej rodinke.

Karolko je skromný psík – ku šťastiu mu stačí kopec lásky a plné bruško. So psíkmi aj fenkami vychádza bez problémov a rád sa s nimi aj pohrá. Karolko by sa veľmi tešil, keby v novom domove mal psieho kamaráta.
Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky má a dnu sa správa slušne. Karolko je vhodný pre láskavých a tak akurát aktívnych ľudí, kľudne aj k starším ľudom. Vhodný do bytu alebo domčeka s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie