Karol

pes
05/2020
22.05. 2022
kríženec
47cm: 15,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Karol sa našiel dňa 22.05. 2022 na ulici Ľudová 13 v Košiciach. Keď k nám Karol prišiel, bol vychudnutý a nedôverčivý. Láskou, trpezlivosťou a pamlskami sa z neho stal super mojkoš, aj keď strach z prudkých pohybov mu ostal a skrčí sa od strachu. K novým ľudom je zo začiatku nedôverčivý, ale trpezlivým prístupom sa z neho stane super parťák na výletoch a gaučový rodinný hauko.

Karolko je skromný psík – ku šťastiu mu stačí kopec lásky a plné bruško. So psíkmi aj fenkami vychádza bez problémov, ale zatiaľ ich spoločnosť nevyhľadáva. Hygienickým návykom ho treba naučiť, ale dnu neničí. Manipulácia je bezproblémová.

Karolko je vhodný skôr ku skúsenejším ľudom, ktorí majú trpezlivosť a rátajú s tým, že tento psík si zrejme zažil veľa zlého, vhodnejší by bol ku väčším deťom, kľudne aj k starším ľudom. Vhodný do bytu alebo domčeka s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF