Mandy

sučka
01/2015
07.01. 2024
kríženec
57cm; 26kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočku Mandy našiel nálezca schúlenu v priekope za obcou Nižná Myšľa a keďže jej osud mu nebol ľahostajný, hneď ju zobral a hľadal pre ňu pomoc.
Mandy k nám prišla v ubolenom stave po veterinárnych vyšetreniach jej bola diagnostikovaná babezióza.
Teraz už je Mandy zdravá a pripravená nájsť si svoj vysnívaný domov.
Mandy je milá a pokojná staršia dáma. Ľudí má rada a víta ich vrtiacim chvostíkom a čaká na hladkanie. Na svoj vek stále pomerne aktívna a veľmi si užíva prechádzky. Mandy je nenáročná psia dušička, ktorej ku spokojnosti stačí láskavý človek, chutné jedlo a pamslky a pohodlný peliešok. Aj keď je staršia určite ešte zvládne nenáročnú turistiku, ale najviac si bude užívať blízkosť svojej rodiny.
So psami a fenkami sa vychádza/znesie ich prítomnosť, ale ich spoločnosť nevyhľadáva. Určite k nej neodporúčame mladé, aktívne psy. Skôr starších pohoďákov.
Hygienické návyky má 100% a manipulácia je úplne bezproblémová.
Najspokojnejšia by bola pri domčeku s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou.
Je vhodná k menej aktívnejším ľuďom (nie je to už typ na behanie, alebo extra náročné túry). Potrebuje však aktivity a hlavne prítomnosť ľudí.
Vhodná aj k prvopsíčkarom a deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie