Dede

pes
12/2020
18.04. 2022
kríženec
48cm; 17,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 18.04. sme dostali prosbu o pomoc pre psíka v osade, ktorý je apatický a nechce ani vstať. (Volali nám ľudia priamo z osady, tak prosíme zdržte sa nenávistných komentárov). Psíka sme prevzali a odniesli na veterinárnu kliniku. Psík bol hneď napojený na infúzie a začali vyšetrenia. Našla sa veľká staršia rana a viac menších rán, starších aj novších. Žiaľ veľká rana bola infikovaná so zápalom. Dede prvé dva dni hospitalizácie nechcel ani vstať, len spal a oddychoval.

Dede bol hospitalizovaný od 18.04. do 03.05 2022 na veterinárnej klinike. Momentálne sa nachádza v útulku zdravý, spokojný a pripravený nájsť si svoj domov.

Dede je perfektný pes! Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Dedem zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Dede je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami a fenkami vychádza pekne. Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Dede si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie