Dede

pes
12/2020
18.04. 2022
kríženec
48cm; 17,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 18.04. sme dostali prosbu o pomoc pre psíka v osade, ktorý je apatický a nechce ani vstať. (Volali nám ľudia priamo z osady, tak prosíme zdržte sa nenávistných komentárov). Psíka sme prevzali a odniesli na veterinárnu kliniku. Psík bol hneď napojený na infúzie a začali vyšetrenia. Našla sa veľká staršia rana a viac menších rán, starších aj novších. Žiaľ veľká rana bola infikovaná so zápalom. Dede prvé dva dni hospitalizácie nechcel ani vstať, len spal a oddychoval.

Dede bol hospitalizovaný od 18.04. do 03.05 2022 na veterinárnej klinike. Momentálne sa nachádza v útulku zdravý, spokojný a pripravený nájsť si svoj domov.

Dede je perfektný pes! Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Dedem zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Dede je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami a fenkami vychádza pekne. Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Dede si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

VAŠA SKÚSENOSŤ S DEDEM:
1. “Zdravim, posielam fotky z výletu s Dedem. Skvelý psík, nič mu nevadilo, v aute celú cestu ani nemukol, veľmi spoľahlivý a slušný psík 😇😇😇 a najmä vďačný! Malý lišiak je to 😄 určite ho ešte zoberieme na prechádzku”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie