Tara rezervovaná

sučka
01/2020
24.11.2020
x kríženec
42cm; 12,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Tara pochádza zo “záhradkárskej” oblasti pod sídliskom Furča v Košiciach. Od prvej chvíle ako k nám prišla bola veľmi prítulna a milá aj keď si musela prežiť hroznú bolesť – Tara nemá časť zadnej labky. Ako o labku prišla nevieme – určite však nebola ošetrená ani amputovaná veterinárom – Tú bolesť čo musela prežiť…!
Teraz je to už nepodstatné…Labka je v poriadku a nie je potrebné ju veterinárne riešiť.
Tara ako sme už písali je priateľská a pritulná fenočka. Ľudí má veľmi rada. Manipulácia s ňou je bezproblémova.
Tara napriek svojmu hendikepu je veľmi aktívne psíča. Miluje beh, doslova lieta a veľmi si to užíva. Miluje aportovanie a každú aktivitu kde sa môže vyšantiť. So psami vychádza, ale fenočky si vyberá – to sa ale časom, alebo miestom môže zmeniť, pretože vyslovene agresívna na fenky nie je, skôr to vyzerá, že sa ich bojí.
Tarinke hľadáme domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra. Hľadáme jej aktívnu rodinku s ktorou zažije veľa pekného a užije si výlety v prírode, alebo ju budú viesť k psím športom.
Tara nepotrebuje ľútosť, to zlé je už minulosťou – potrebuje domov.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme