Tara

sučka
01/2020
kríženec
42cm; 13,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Tara pochádza zo “záhradkárskej” oblasti pod sídliskom Furča, Košice. Tara si musela prežiť hroznú bolesť – nemá časť zadnej labky. Ako o labku prišla, nevieme, ale určite nebola ošetrená ani amputovaná veterinárom. Tara však bez problémov funguje na troch labkách a v ničom ju to neobmedzuje. Tara je napriek svojmu hendikepu veľmi aktívne psíča. Miluje beh, doslova lieta a veľmi si to užíva. Má rada aportovanie a akúkoľvek aktivitu, kde sa môže vyšantiť.

Na nových ľudí a na nové prostredie si zvyká dlhšie, vyžaduje si čas a citlivý prístup. Nemá rada, ak ju niekto do niečoho núti, vtedy to dá jasne najavo. Tara vie byť milá, mojkavá a priateľská, ale len keď ona uzná za vhodné a v norme, aká je pre ňu prijateľná. Tara je formovateľná a dá sa s ňou pracovať, len sa musí pre ňu nájsť človek, ktorý jej dá šancu a bude perfektná.

Tara nie je vhodná pre prvopsíčkarov, k deťom, ani k neskúseným ľuďom. Manipulácia musí byť obozretná, Tara ju nemá rada. Tara sa dnu správa slušne a má hygienické návyky.

So psami a fenkami vychádza podľa nálady. Keď má dobrú náladu, tak sa celý deň s nimi hraje, a keď má zlú náladu, tak ich nemá vôbec rada.

Tara si hľadá láskavú, trpezlivú a hlavne skúsenú rodinu, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať. Tare hľadáme domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom do vnútra.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie