Marlon – rezervovaný

pes
02/2017
kríženec
55cm; 24,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Marlon sa túlal ulicami na Luniku VIII v Košiciach. Marlon je 110% veľké zlatíčko. Ľudia si ho získajú piškótkami a trpezlivosťou. Je to maznáčik s citlivou a jemnou povahou. Má veľmi rád aportovanie a veľmi rád si nájde svoju najlepšiu kamarátku spomedzi útulkačiek.

V novom domove by bolo veľmi vítané, ak by tam už bol psík, ideálne fenočka. Medzi psami je submisívnejší. Marlon si užíva aj pokojné chvíle, je prispôsobivý a nie je dotieravý. Má trošku ľakavú povahu, ale absolútne nie je agresívny, keď sa bojí stiahne sa.

Marlonovi hľadáme milú, láskavú rodinku, ak ku deťom tak už trošku väčším. Marlon je vhodný do bytu, aj do domu s úplným prístupom dnu. Marlon je zlatíčko a ak sa pre neho rozhodnete nikdy neoľutujete. Budete mať perfektné parťáka v dobrom aj zlom.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF