Max

pes
01/2017
25.12.2020
kríženec
48cm; 25kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maxík mal ťažký začiatok v živote, ale veríme, že dostane šancu a nájde si domov aký si zaslúži. Max bol pravdepodobme vyhodený z auta v obci Perín. Prichýlila ho jedna staršia pani, ktorá mu pomohla ako vedela, ale nechať si ho nemohla.
Prvé dni u nás bol utiahnutý, ustráchaný a neskutočne sa bál metly a prudkých pohybov. Pravdepodobne mu musel niekto veľmi ublížiť… Pomaličky sme si získavali jeho dôveru, kŕmili sme ho z ruky, sedeli pri ňom a rozprávali sme sa s ním a každý deň nám Maxík dal odmenu za našu snahu, dával nám dôveru. Zmenil sa na nepoznanie. Z ustráchaného psíka je dokolonalé zlatíčko.
AKÝ JE MAXÍK?
NIKA UVP: Za mňa poslednú dobu úplne super. Nemá problém s ničím, na mňa nemal ani náznak agresivity. Ohľadom vodítka – občas sa stiahne, keď ku nemu idem s vodítkom, ale aj tak sa nechá bez problémov pripnúť. Hráme sa a vie sa pekne rozšantiť.
PEŤKA UVP: Keď ho porovnám so “starým” Maxom, je to hotové zlatíčko. Veľmi sa teší, keď ma vidí. Miluje sa mojkať a hladkať. Ak prestanem, tak ma dobre že nezaľahne, aby som neodišla – minule som sa spopod neho musela vyplaziť, aby som sa dostala von. Má rád hračky, s ktorými sa hraje ako šteniatko.
FERO UVP: Maxík má toľko lásky v sebe aj po tom všetkom, čo zažil… Podľa mňa vie dať viac, ako hocikto vie prijať. Je to proste ,,Lasa,, ❤️ Keď chce, aj na slovo počúva ?
PRÍHODY S MAXOM:
1. “5 minút zbieram deku čo roztrhal na kôpku a on príde a roznesie to späť ? a pohľad “teraz ešte raz moja” ?
2. ” Už je v pohode s metlou a mopom. Keď som pri ňom zametala, pozrel na mňa že “Čoooo, veď nemám až taký bordel” a ľahol do pelechu, oprel si hlavu a kontroloval, či dobre zametám. Legenda hovorí: ak by som zametala 5 hodín , Max by pokojným a ležérnym pohľadom kontroloval, ako sa mi darí.”
Maxa jednoducho musíte spoznať, je to osobnosť. Vo vnútri sa správa slušne, ale musí mať k dispozícií hračky, ktoré pravdepodobne padnú za obeť. Nie je uštekaný a má hygienické návyky. S fenkami vychádza, samcov si vyberá, ale preferuje byť rozmaznávaný jedináčik. Maxík je vhodný pre ľudí, čo už psíka mali a majú skúsenosti. Nový domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
Adopciou Maxíka získate verného a milujúceho spoločníka v dobrom aj zlom.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF