Molly

sučka
08/2023
10.05. 2024
kríženec
47cm; 15,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Molly sa vzdali majitelia, ktorým nevyhovovala jej aktívna povaha…
Molly je mladá aktívna fenočka. Energie má na rozdávanie a stále je v pohybe a vymýšľa čo by robila.
Je dosť “ukecaná” ak si ju človek nevšíma. Ak sa práve nemojká s človekom, nenaháňa a nehrá so psími kamarátmi, alebo s hračkou tak má ňufák na zemi a hľadá poklad! Molly potrebuje zamestnať telo aj jej múdru hlavičku aby bola spokojná. Keď je poriadne vybehaná a vyšantená rada si oddýchne v peliešku pri svojej rodinke.
Určite to nie je vhodný psík pre “domasedov” a určite jej nebude stačiť ani veľká záhrada – potrebuje pozornosť. Prospel by jej výcvik a základná socializácia.
K novým ľuďom pristupuje opratrnejšie a chvíľku jej trvá kým človeku začne dôverovať. Keď si však na človeka zvykne je to už jej najlepší kamarát! Molly za trošku námahy stojí.
So psami aj fenkami vychádza bez problémov rada sa s nimi aj pohrá.
Hygienicke návyky má a dnu sa správa slušne.
Molly si hľadá nový domov ideálne domček s kvalitným oplotením a s úplným prístupom dnu, ale spokojná bude aj v byte – ak bude mať dostatok pohybu. Molly potrebuje aktívneho majiteľa, ktorý má vo svojom živote dostatok času na psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie