Molly

sučka
11/2021
18.04. 2022
kríženec
37cm; 13,6kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Molly sa našla dňa 18.04. 2022 na ulici Povstania českého ľudu 2, Košice. Molly je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu.

Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Veľmi rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to typické veselé odrastené šteniatko. Hygienickým návykom sa ešte učí.

Molly bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte len odrastené šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Molly hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF