Niko

pes
03/2022
11.01. 2023
kríženec
38cm; 12,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Niko sa našiel na ulici Púchovská 33 v Košiciach.

Niko je úžasný mladý psík s množstvom energie. Zoznámenie s ním trvá presne 1 sekundu a hneď je najlepší kamarát. Hravý, aktívny pubertiačik, ktorý sa rád mazná.

Rád spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo, kde sa niečo deje tam Niko nesmie chýbať. Je stále veselý pripravený užiť si deň. Hračky sú jeho must have. Rozumný psík, ktorý sa rýchlo učí novým veciam.

Bude perfektný spoločník na výletoch aj pri oddychovaní. S fenkami a psami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá a ak v novom domove bude mať psieho kamaráta bude to veľké plus.

Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová. Dnu sa správa slušne. Niko si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, vhodný k deťom a pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dovnútra.

Niko je vhodný pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: