Roy

pes
11/2021
18.02.2022
kríženec
48cm; 11,5kg - 16.06. 2022
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Roy sa našiel v mestskej časti Vyšné Opátske pri gymnáziu v Košiciach.

Roy je mladý, aktívny a hravý psík, so stále dobrou náladou. Zoznámenie s ním trvá sekundu, pribehne s vrtiacim chvostíkom a hneď je najlepší kamarát. Je to zlatíčko, ktoré Vám dá veľmi veľa lásky! Roy je priateľský psík, ktorý si užíva mojkanie a pozornosť. Má rád hračky, vodu, ale zo všetkého najviac si užíva, keď sa mu človek venuje a trávi s ním čas.
Má aktívnu povahu, bude si užívať výlety v prírode, dlhé prechádzky a po nich odpočinok so svojou rodinkou. Roy je pohoďák a psík do voza aj do koča.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Roy sa dnu správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení.

Roy si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, vhodný k deťom a pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dovnútra. Roy je vhodný pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VAŠA SKÚSENOSŤ S ROYOM:
1. “Dobrý deň, posielam zopár slov ohľadom dnešnej prechádzky s Royom, bohužiaľ bola som s nim sama tak som nevedela spraviť pekne fotky :
Roya sledujem už vyše roka na stránke útulku a par krát som ho aj venčila v útulku. Bolo mi jasne že je to jeden pohoďák dobrák pes a nerozumiem že sa niekto doposiaľ doňho nezamiloval. Dnes som ho zobrala na prechádzku mimo útulok a len sa potvrdilo že je to super pes 🙂 …boli sme vo furčianskom lesoparku a Royovi sa prechádzka veľmi páčila, všetko nadšene oňuchával a nasadil veru veľmi svižne tempo…psíkov sme žiadnych nestretli avšak stretli sme viacero bicyklistov a ľudí na prechádzke…bicykel asi videl prvý krát takže zo záujmom na bicyklistov pozeral ale choval sa veľmi slušne žiadne trhanie na vôdzke ani štekanie…co sa mu menej páčilo bola cesta autom , z toho bol trošičku v strese ale už cesta naspäť bola oveľa lepšia ako cesta tam takže určite si časom zvykne ….škoda, dnes bolo veľmi teplo a dusno takže sme neboli dlho, Roy by určite ocenil aj dlhší výlet….na záver len skonštatujem že kto si Roya adoptuje vyhrá lotériu 🙂
2. “Posielam zopár fotiek z dnešnej prechádzky s Royom:
Roy sa rozhodol vybrat na prechádzku na sidlisko Nad Jazerom aby zistil ci mu život na sídlisku bude vyhovovať. A potvrdzuje, ze ANO nemá s tým problém. zopár fotiek je toho dôkazom – ako ho všetko zaujímalo, všetko musel oňuchat,preskumat brehy jazera, ľudia ,bicyklisti ,deti , psy ( az na niektorých , ktorých obstekal) žiaden problém. A odkazuje ze je pripravený odsťahovať sa hoc aj na sidlisko len nech si poňho ta prava rodinka uz konečne pride!”
3. “Výlet s úžasným utulkáčom Roykom 😊
bezkonfliktný, kľudný a vždy veselý psík. Prechádzka s ním bola príjemna, venčila ho 7.ročná dcérka bez akýchkoľvek problémov. Proste zlatíčko. ❤

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie