Scarlet

sučka
06/2023
11.04. 2024
kríženec
43cm; 12,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Scarlet sa našla spolu s mamkou Sidney a sestričkou Sierrou v obci Blažice, kde podľa informácií domácich ich tam niekto vyhodil…
Prišli k nám veľmi vystrašené, bojazlivé a nevedeli čo sa s nimi deje.
Scarlet k nám prišla zanedbaná a mala po sebe milión kliešťov.
Scarlet je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
Scarlet je typická mladá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá.
Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov.
Scarlet bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní so svojou rodinkou. Scarlet Vám prinesie do života plno nečakaných zážitkov, radosti a dobrodružstva.
Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová.
Scarlet hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie