Aira

sučka
08/2021
28.03. 2022
kríženec
47cm; 14,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Airu k nám doniesli nálezcovia, ktorí ju našli v obci Jusková Voľa. Aira je milá, priateľská fenočka, zatiaľ s trošku plachou povahou. Stačí chvíľka trpezlivosti, zopár piškotiek a je kamarátka. Zo strachu nie je vôbec agresívna, len sa snaží ujsť do bezpečia, alebo sa vzdialiť od toho, čo ju desí – sú to väčšinou pre ňu nové veci, krik a podobne.

Aira je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je, keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom. So psami a fenkami vychádza pekne, rada sa s nimi hraje a určite bude rada, ak v domove bude mať psieho kamaráta.

Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová. Aira je vhodná pre skúsenejších ľudí, čo už psíka mali. K ľuďom, ktorí budú mať trpezlivosť s jej plachosťou, a to im prinesie úžasného mojkacieho parťáka do života. Nie je vhodná ku menším deťom, keďže je bojko. Aira si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF