Aira

sučka
08/2021
28.03. 2022
kríženec
47cm; 17kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Airu k nám doniesli nálezcovia, ktorí ju našli v obci Jusková Voľa.

Aira je milá, priateľská fenočka s trošku plachou povahou. Stačí chvíľka trpezlivosti, zopár piškotiek a je kamarátka. Vaša snaha získať si Airine srdiečko Vám bude od nej 1000krát vrátená. Aira má veľmi rada hračky, hlavne tie plyšové, ktoré môže zničiť.
Aira je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom.
So psami a fenkami vychádza pekne, rada sa s nimi hraje a určite bude rada ak v domove bude mať psieho kamaráta. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Aira je vhodná pre skúsenejších ľudí, čo už psíka mali. K ľuďom, ktorí budú mať trpezlivosť a tá im prinesie úžasného mojkacieho parťáka do života. Aira si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie