Silver

pes
03/2021
kríženec
26kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Silver k nám prišiel v roku 2021 ako maličké šteniatko zachranené z obce Poproč. Neskôr sa adoptoval, ale žiaľ teraz mu musíme hľadať nový domov. V rodinke sa vážne zmenila situácia a Silver potrebuje nový domov.
Z DOMOVA NÁM O SILVEROVI NAPÍSALI:
“Silver má 2,5roka, 26kg, kastrovaný, hygiena 100%. Ovláda základné povely, v lese dokáže byť navoľno, na prechádzke občas ošteká okoloidúce psy (nie každý sa mu páči) a vonku sa správa majetnícky a chráni nás. Prvé minúty na prechádzke ťahá, potom sa skludni. Počas nocí je vždy dnu, vonku cez deň ak je pekne, ak je škaredo, je dnu. Znáša sa s našimi mačkami (ako šteňa prišiel k dospelej mačke a kocurovi).
Je veľmi aktívny a kontaktný. Miluje deti a návštevy. Rád sa nechá maznať. Nemá rád motorky, nahana ich okolo plota. Potrebuje hračky,…zopár vankúšov nám padlo za obeť. Je veľmi inteligentný a pamätá si za čo dostal krik.
Je očkovaný proti kotercovemu kašľu. Chodi do psieho hotela a nerobí tam neplechu. Zdravotný stav dobrý, bez chorôb a bez úrazov. Vhodný do aktívnej rodiny.”
Silver si nový domov hľadá ideálne do domčeka s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. Je vhodnýpre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.