Tessa

sučka
06/2022
10.06. 2022
kríženec
51cm; 17,2kg - 27.11. 2022
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o párdňových šteniatkach v obci Nižná Myšľa – na začiatku obce.

Šteniatka sa našli pod kontajnerom, keď ho pracovníci Kositu odvážali. “Majiteľka” fenočky bola rada, že šteniatka vezmeme, pretože by skončili zle ako mnoho predošlých. Fenočka, ako správna mamka sama skočila do auta keď sa šteniatka nakladali.

Tak k nám do útulku prišla fenočka, ktorá dostala meno Trinity a jej 6 šteniatok – žiaľ jedno šteniatko nasledujúci deň zomrelo.

Tessa je jedna z piatich súrodencov. Tessa je veľmi milá, kontaktná a veselá fenočka. Ľudí má rada a vyhľadáva ich spoločnosť. Užíva si prechádzky, hračky a keď sa jej človek venuje.

S Tessou zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má pohodovú povahu a je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu, skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami a fenkami vychádza veľmi dobre, rada sa s nimi hraje. Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová.

Tessa si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 51cm; 17,2kg – 27.11. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 20kg
Mama šteniatok: Trinity 47cm; 18,2kg
Otec šteniatok: neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: