Toby

pes
04/2022
08.09. 2022
kríženec
50cm; 15,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Toby sa našiel na sídlisku Terasa, kde ho odchytila pani, ktorej jeho osud nebol ľahostajný.

Toby je mladý, aktívny psík so super povahou. Ľudí má rád, všetkých bez rozdielu. Zatiaľ sme neprišli ani na jednu jeho zlú vlastnosť, je to psík za odmenu. Zo všetkého najviac si užíva mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to fakt veľmi dobrý psík! Rád sa hrá a je s ním stále veselo. Pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť. Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný.

So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.

Toby si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Toby bude perfektný rodinný pes a parťák do života. Toby hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Vhodný pre prvopsíčkarov aj k deťom. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie