Waldy

pes
12/2021
13.05. 2023
kríženec
58cm; 36kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Waldyho nám do útulku priniesli nálezcovia, ktorí ho našli v obci Nižná Hutka kde sa už dlhšiu dobu túlal.

Mal kliešte, blchy a veľa tržných rán po tele, ledva stál na nohách, bol slabý, unavený. Samozrejme čip nemal.

Waldy bol spočiatku ustráchaný, bojazlivý, ale nikdy nie agresívny! Pomaličky si zvykal na prostredie v útulku a na jeho chod.

Waldy BOL zlomená dušička, ktorá potrebovala len čas, správne vedenie a lásku.

Waldy je úžasný a charizmatický psík, ktorý každý deň urobil pokrok, niečo nové sa naučil a TERAZ JE Z NEHO ÚPLNE INÝ PSÍK AKO KEĎ K NÁM PRIŠIEL.

Waldy je úžasný, mladý a hlavne veľmi aktívny psík.

K ľudom je úžasný, je to obrovský maznák. Waldy je s každým kamarát už na prvý pohľad a hneď Vás privíta s vrtiacim chvostíkom.

Waldy je aktívny psík, miluje pohyb a musí byť všade kde sa niečo deje. Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní s páničkom. Energie má na rozdávanie, celý deň sa hrá so psími kamarátmi, alebo s hračkami. Je skvelý aportér.

Hneď po láske k ľuďom je jeho veľká láska jedlo. (táto informácia môže byť nepravdivá a láska k jedlu je pravdepodobne u Waldyho na 1.mieste 😀)

Je veľmi učenlivý a za pamlsok urobí čokoľvek, takže tréning s Waldym je zábava.

Na vodítku zo začiatku môže ťahať, pretože chce byť hneď všade a všetko vidieť, ale neskôr sa upokojí a chodí pekne. Je to obľúbenec na venčení v útulku a zatiaľ na neho sťažnosti neboli, práve naopak.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá a naháňa. Určite by ho v domove potešilo ak by tam mal psieho kamaráta.

Manipulácia je bezproblémová a pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.

Waldy si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Waldy bude perfektný rodinný pes!

Domov si hľadá ideálne do domčeka s úplným prístupom dnu, ale pri dostatočnej aktivite bude spokojný aj v byte.

Waldy je vhodný aj pre zodpovedných prvopsíčkarov.

VAŠA SKÚSENOSŤ S WALDYM:
1. “Na dnešní výlet sme si vybrali Waldyho. Je to mladý, aktívny a krásny pes. Jeho krásne veľké oči ma chytili za srdce. Waldy naskočil sám do auta. Jazda autom sa mu nepáčila bol veľmi nervózny, hľadal cestu ako sa dostať von. Ak máte radi aktívnu prechádzku tak Waldy je ten pravý. Hneď ako vyskočil z auta zapol turbo a hurá do lesa. Waldy veľmi ťahá na začiatku, preto odporúčam dlhu prechádzku.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie