Agi

sučka
10/2022
04.10. 2023
kríženec
49cm; 16,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Agi sa našla na ulici Trebišovská v Košiciach.

Agi je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada a hneď je s každým kamarátka. S Agi zažijete veľa pekných chvíľ, veselých dobrodružstiev a o zábavu budete mať postarané.

Má pohodovú, vďačnú a aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu. Stále si vymýšľa s čím sa zabaviť, zo všetkého najviac má rada hračky, aportovanie a psích kamošov s ktorými sa šantí jedna radosť.

Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. Určite si užije aj psie športy. Agi je miláčik a kto si ju vyberie neoľutuje, Vašu lásku Vám tisíckrát vráti.

So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, rada sa s nimi hrá a vymýšľa s nimi šibalstvá na počkanie. Hygienické návyky treba trošku doladiť, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Agi si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov. Určite potrebuje aktívny domov, kde bude mať dostatok pohybu a kde zamestnáju aj jej múdru hlavičku.

Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.