Ajša

sučka
10/2019
28.10. 2022
kríženec
37cm; 9,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ajša sa našla na ulici Zeleninárska v Košiciach. Našla sa vychudnutá a s vrasteným vodítkom (koniec flexi vodítka s karabinkou) ktoré spôsobilo ranu dlhú cca. 5 – 7 cm. V sedácií jej vodítko z rany bolo odstránené, rana ošetrená a vyčistená. O Ajšu sme sa v útulku starali, ranu čistili a teraz je už plne zahojená, Ajša je zdravá a pripravená nájsť si svoj pravý domov.

Ajša je jemná fenočka s milou a priateľskou povahou. Na všetko zlé čo prežila už dávno zabudla. Zo všetkého najviac má rada pozornosť od ľudí, tých má rada všetkých bez rozdielu. Spočiatku môže byť plachšia, ale len chvíľočku. Ajša je veľmi prispôsobivá a aktívna tak akurát. Z výletov a prechádzok sa bude tešiť, ale bude spokojná aj pri oddychu so svojou rodinkou. Je to veľmi dobrý psík, vhodná aj pre prvopsíčkarov.

So psami a fenkami vychádza podľa sympatií. Manipulácia je bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Ajša hľadá milú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie