Alik

pes
12/2019
25.11. 2021
kríženec bígla
45cm; 16,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Alika nám niekto vyhodil pri útulku. Mal veľké šťastie, že sme si ho všimli a že nespôsobil nehodu na ceste pred útulkom.

Alik je pán úžasný, veselý a aktívny psík. Miluje všetko okolo neho, ale najviac jedlo – má správne určené priority 🙂 S ľuďmi nemá absolútne žiadny problém, práve naopak, čím viac, tým lepšie. Vhodný je aj k deťom.

Je to kríženček bígla, takže si treba uvedomiť jeho povahu a potreby. Nie je to psík, čo obsedí na mieste, Alik potrebuje pohyb, pohyb a ešte raz pohyb. Rád sa hraje s hračkami, ktoré pri ňom však dlho nevydržia.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, preferuje samozrejme fenky, ktoré má veľmi rád a určite bude nadšený, keď aj v domove bude mať psiu kamarátku. Alik má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová.

Alik si hľadá milú, aktívnu rodinku, alebo jednotlivca ktorí budú mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF