Anička

sučka
02/2024
29.04. 2024
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Aničku nám do útulku priniesla pani, ktorá ju našla za obcou Kecerovce.
Anička je aktívna a milá mladá fenočka. Spočiatku pri nových ľuďoch a na novom mieste môže byť trošku plachšia, ale stačí jej 5 minút a ukáže sa v plnej kráse ako veselá, milá a prítulná.
Keď si Vás už obľúbi, bude nasledovať každý váš krok a bude si užívať spoločne strávené chvíle.
Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť.
Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať.
Rada sa hrá s hračkami, rada šantí a naháňa sa.
S Aničkou zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Vďaka jej aktívnej povahe je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu, skvelý parťák do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
So psami a fenkami vychádza bez problémov. Rada sa s nimi hrá a šáli. Určite by bola veľmi rada ak by v domove mala psieho kamaráta, ale je to len výhoda, nie podmienka.
Manipulácia je bezproblémová a hygienické návyky treba trošku doladiť.
Anička je vhodná ku niekomu s aktívnym životným štýlom, kto by ho brával na výlety a preskúmavať svet. Aničke hľadáme domov do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu.
VAŠA SKÚSENOSŤ S ANIČKOU:
1. “Dobrý deň prajem. Dnes sme mali na výlete Aničku v Zádieli. Bola veľmi zlatá, počúvala a všetko ju zaujímalo. Nemala so žiadnym psíkom problém a vždy sa tešila, keď išli okolo malé deti:)”
VEĽKOSŤ: 38cm; 8,5kg – 27.06. 2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 16kg

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno